O firmie

Kilka słów o Firmie…Technologie i innowacje

Jesteśmy niezaprzeczalnym liderem stolarki PCV na rynku krajowym i czołowym producentem okien i drzwi PCV w Europie. Mocne strony naszej firmy, takie jak nowoczesność, duży potencjał produkcyjny, zespół ludzi pracujących z pasją i prorozwojowe nastawienie sprawiły, iż w ciągu kilku lat staliśmy się punktem odniesienia dla wielu firm w środowisku branżowym.

Nie spoczywamy jednak na laurach, lecz nadal wkładamy dużo pracy w to, aby nasze produkty i jakość obsługi zadziwiały innowacyjnością i wysokim poziomem.

Tradycja uczciwych relacji stanowiąca o tożsamości Firmy, a także nieustanne starania o wysoką jakość oferowanych, w najatrakcyjniejszej cenie produktów, zaowocowały uznaniem ze strony naszych Klientów i wielu prestiżowych instytucji. Potwierdzeniem tego faktu są liczne wyróżnienia i nagrody.

Firma spełnia warunki programu Rzetelna
Firma Firma uczestniczy w Programie Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2014 roku.


Jako nieliczni w kraju samodzielnie odpowiadamy za cały proces technologiczny, począwszy od produkcji profilu, aż po dostarczenie go do punktu dealerskiego. Koordynacja każdego z etapów procesu produkcyjnego pozwala nam w pełni wziąć odpowiedzialność za jakość produktu finalnego, który trafia do Państwa rąk.
Fabryka Okien i Drzwi, to ponad trzydzieści linii produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny renomowanych firm: niemieckiej ROTOX i FIMTEC oraz austriackiej LISEC, a także w najwyższej klasy narzędzia ekstruzyjne austriackiego producenta Gruber & Co Group. .Wsparcie całego procesu produkcyjnego wykwalifikowaną i doświadczoną kilkusetosobową kadrą pracowniczą, a także świadome rozbudowywanie potencjału produkcyjnego sprawiło, iż w krótkim czasie fabryka stała się jednym z największych producentów okien PCV w kraju, posiadających najnowocześniejszy park maszynowy w Europie. Podstawą produkcji jest 6-komorowy profil ( w wersji prostej i półzlicowanej o szerokości zabudowy 70 mm) - stworzony przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie. Przekonanie, iż najwyższej klasy produkt można uzyskać jedynie w oparciu o najnowocześniejsze know-how mobilizuje nas do dokonywania systematycznych inwestycji w technologię, rozbudowę infrastruktury i modernizację parku maszyn.